Voordeligst€ 13,50
€ 46,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Nutritious
Masker - Alle huidtypes - 15 ml
Masker - Alle huidtypes - 15 ml
€ 13,50
| Artikel | Estée Lauder Nutritious Masker 15 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Nutritious |
| EAN | 0887167650626 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Masker |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 90,00 per 100 ml |