Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Youth-Dew
Bad olie - 60 ml
Bad olie - 60 ml
€ 65,00
| Artikel | Estée Lauder Youth-Dew Bad olie 60 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Youth-Dew |
| EAN | 0027131001997 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Bad olie |
| Volume | 60 ml |
| Texture | Olie |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 108,33 per 100 ml |