€ 72,00
€ 102,00
Voordeligst€ 141,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Bloom
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 141,00
| Artikel | Gucci Bloom Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Bloom |
| EAN | 3616302514298 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Tuberoos, Jasmijn, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 141,00 per 100 ml |