€ 81,00
€ 118,00
Voordeligst€ 164,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Flora
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 81,00
| Artikel | Gucci Flora Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Flora |
| EAN | 3616303470869 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Magnolia, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 270,00 per 100 ml |