-20%
€ 101,60
Adviesprijs € 127,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 101,60
Adviesprijs € 127,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Rush
Eau de Toilette - 75 ml
Eau de Toilette - 75 ml
€ 101,60
| Artikel | Gucci Rush Eau de Toilette 75 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Rush |
| EAN | 8005610328799 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 135,47 per 100 ml |