-20%
€ 72,60
Adviesprijs € 90,75Je bespaart 20%
€ 103,26
Adviesprijs € 129,07Je bespaart 20%
€ 141,98
Adviesprijs € 177,47Je bespaart 20%
Voordeligst€ 141,98
Adviesprijs € 177,47Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hermès Barénia
Eau de parfum intense - 30 ml
Eau de parfum intense - 30 ml
€ 72,60
| Artikel | Hermès Barénia Eau de parfum intense 30 ml |
| Merk | Hermès |
| Collectie | Barénia |
| EAN | 3346130018940 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 30 ml |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 242,00 per 100 ml |