-20%
€ 56,00
Adviesprijs € 70,00Je bespaart 20%
€ 72,80
Adviesprijs € 91,00Je bespaart 20%
€ 95,20
Adviesprijs € 119,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 130,40
Adviesprijs € 163,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 56,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 0737052351001 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Kaneel, Ceder, Appel, Geranium, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 186,67 per 100 ml |