-20%
€ 52,42
Adviesprijs € 65,53Je bespaart 20%
€ 72,00
Adviesprijs € 90,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 93,34
Adviesprijs € 116,68Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS Femme
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 52,42
| Artikel | Hugo Boss BOSS Femme Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS Femme |
| EAN | 0737052041247 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Muskus, Freesia, Rozenblaadjes, Zwarte bes, Mandarijn, Abrikoos, Stephanotis |
| Prijs per eenheid | € 174,73 per 100 ml |