€ 65,53
€ 90,00
Voordeligst€ 116,68
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS Femme
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 90,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS Femme Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS Femme |
| EAN | 0737052041285 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Muskus, Freesia, Rozenblaadjes, Zwarte bes, Mandarijn, Abrikoos |
| Prijs per eenheid | € 180,00 per 100 ml |