-20%
€ 64,80
Adviesprijs € 81,00Je bespaart 20%
€ 85,60
Adviesprijs € 107,00Je bespaart 20%
€ 89,60
Adviesprijs € 112,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 123,20
Adviesprijs € 154,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/5d/4b/a5/1738727661/3616305040510.jpg?ts=1738727661)
Hugo Boss BOSS THE SCENT for Her
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 89,60
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT for Her Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT for Her |
| EAN | 3616305040510 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 179,20 per 100 ml |