-20%
€ 88,00
Adviesprijs € 110,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 116,00
Adviesprijs € 145,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/15/9e/bb/1738727580/3616305040602_5.jpg?ts=1738727580)
Hugo Boss BOSS THE SCENT Magnetic
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 88,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT Magnetic Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT Magnetic |
| EAN | 3616305040602 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 176,00 per 100 ml |