Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss HUGO Energise
Eau de Toilette - 75 ml
Eau de Toilette - 75 ml
€ 61,47
| Artikel | Hugo Boss HUGO Energise Eau de Toilette 75 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | HUGO Energise |
| EAN | 3616301623373 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Munt, Roze peper, Kumquat, Jeneverbes, Freesia, Vanille, Mandarijn, Kardemom, Citroen, Jasmijn, Leer, Teakhout, Ananasblad, Koriander, Scharlei, Nootmuskaat |
| Prijs per eenheid | € 81,96 per 100 ml |