€ 90,75
€ 131,05
€ 178,05
Voordeligst€ 227,85
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f2/3e/aa/1756161439/8435415105293.jpg?ts=1756161439)
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir
Parfum - 30 ml
Parfum - 30 ml
€ 90,75
| Artikel | Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir Parfum 30 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Gaultier Divine Elixir |
| EAN | 8435415105293 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 302,50 per 100 ml |