-20%
€ 42,80
Adviesprijs € 53,50Je bespaart 20%
€ 59,60
Adviesprijs € 74,50Je bespaart 20%
Voordeligst€ 86,40
Adviesprijs € 108,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Blossom
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 59,60
| Artikel | Jimmy Choo Blossom Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Blossom |
| EAN | 3386460066280 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 99,33 per 100 ml |