€ 60,00
€ 91,00
Voordeligst€ 118,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Fever
Eau de Parfum - 40 ml
Eau de Parfum - 40 ml
€ 60,00
| Artikel | Jimmy Choo Fever Eau de Parfum 40 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Fever |
| EAN | 3386460097345 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 40 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Pruim, Lychee, Grapefruit, Benzoë, Tonkabonen, Heliotroop, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 150,00 per 100 ml |