€ 48,00
€ 70,00
Voordeligst€ 103,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Floral
Eau de Toilette - 90 ml
Eau de Toilette - 90 ml
€ 103,00
| Artikel | Jimmy Choo Floral Eau de Toilette 90 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Floral |
| EAN | 3386460103688 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 114,44 per 100 ml |