€ 55,00
€ 83,00
Voordeligst€ 110,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Rose Passion
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 83,00
| Artikel | Jimmy Choo Rose Passion Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Rose Passion |
| EAN | 3386460137553 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Orchidee, Vanille, Frangipani, Kokosnootwater, Jasmijn, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 138,33 per 100 ml |