Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Joop! Le Bain
Eau de Parfum - 75 ml
Eau de Parfum - 75 ml
€ 56,99
| Artikel | Joop! Le Bain Eau de Parfum 75 ml |
| Merk | Joop! |
| Collectie | Le Bain |
| EAN | 3414206000165 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 75,99 per 100 ml |