€ 47,50
Voordeligst€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Karl Lagerfeld Bois de Vétiver
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 65,00
| Artikel | Karl Lagerfeld Bois de Vétiver Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Karl Lagerfeld |
| Collectie | Bois de Vétiver |
| EAN | 3386460087261 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 65,00 per 100 ml |