€ 49,50
Voordeligst€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Karl Lagerfeld Bois de Yuzu
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 49,50
| Artikel | Karl Lagerfeld Bois de Yuzu Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Karl Lagerfeld |
| Collectie | Bois de Yuzu |
| EAN | 3386460101844 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 99,00 per 100 ml |