€ 49,50
Voordeligst€ 65,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Karl Lagerfeld Fleur de Mûrier
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 65,00
| Artikel | Karl Lagerfeld Fleur de Mûrier Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Karl Lagerfeld |
| Collectie | Fleur de Mûrier |
| EAN | 3386460101851 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 65,00 per 100 ml |