€ 40,00
€ 58,50
Voordeligst€ 80,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Men
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 40,00
| Artikel | Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Men Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Karl Lagerfeld |
| Collectie | Karl Lagerfeld for Men |
| EAN | 3386460059206 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 133,33 per 100 ml |