€ 41,00
€ 63,00
Voordeligst€ 89,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Women
Eau de Parfum - 45 ml
Eau de Parfum - 45 ml
€ 63,00
| Artikel | Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Women Eau de Parfum 45 ml |
| Merk | Karl Lagerfeld |
| Collectie | Karl Lagerfeld for Women |
| EAN | 3386460059121 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 45 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 140,00 per 100 ml |