-20%
€ 40,67
Adviesprijs € 50,84Je bespaart 20%
Voordeligst€ 60,21
Adviesprijs € 75,26Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Aqua Kenzo
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 40,67
| Artikel | Kenzo Aqua Kenzo Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Aqua Kenzo |
| EAN | 3274872357129 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Magnolia, Framboos, Mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 135,57 per 100 ml |