€ 82,38
Voordeligst€ 108,82
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Homme Marine
Eau de Toilette - 110 ml
Eau de Toilette - 110 ml
€ 108,82
| Artikel | Kenzo Homme Marine Eau de Toilette 110 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Homme Marine |
| EAN | 3274872438088 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 110 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 98,93 per 100 ml |