-20%
€ 82,17
Adviesprijs € 102,71Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Kenzo Jeu d'Amour
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 82,17
| Artikel | Kenzo Jeu d'Amour Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Kenzo |
| Collectie | Jeu d'Amour |
| EAN | 3274872270909 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Tuberoos, Ceder, Muskus, Freesia, Thee, Sandelhout, Granaatappel, Bloedmandarijn |
| Prijs per eenheid | € 164,34 per 100 ml |