€ 185,00
€ 185,00
€ 185,00
€ 185,00
Voordeligst€ 185,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

La Prairie Skin Caviar Complexion Collection
Concealer - 6 ml
Concealer - 6 ml
€ 185,00
| Artikel | La Prairie Skin Caviar Complexion Collection Concealer 6 ml |
| Merk | La Prairie |
| Collectie | Skin Caviar Complexion Collection |
| EAN | 7611773110723 |
| Categorie | Oogmake-up |
| Producttype | Concealer |
| Volume | 6 ml |
| Prijs per eenheid | € 3.083,33 per 100 ml |