€ 36,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster Self Tan
Zelfbruinende body Gel - Alle huidtypes - 125 ml
Zelfbruinende body Gel - Alle huidtypes - 125 ml
€ 36,00
| Artikel | Lancaster Self Tan Zelfbruinende body Gel 125 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Self Tan |
| EAN | 3616304177958 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zelfbruinende body Gel |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 28,80 per 100 ml |