€ 60,00
Voordeligst€ 60,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancaster Sun Perfect
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
Zonnecrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 60,00
| Artikel | Lancaster Sun Perfect Zonnecrème 50 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Sun Perfect |
| EAN | 3616303450168 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnecrème |
| Volume | 50 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 120,00 per 100 ml |