€ 150,00
Voordeligst€ 240,99
€ 286,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/96/d8/23/1747867059/lancome-absolue-light-cream-refill-60ml-2065-898-0060_1_11zon.png?ts=1747867059)
Lancôme Absolue Longevity
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 60 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 60 ml
€ 286,00
| Artikel | Lancôme Absolue Longevity Gezichtscrème 60 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Absolue Longevity |
| EAN | 3614274280166 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 60 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 476,67 per 100 ml |