€ 90,00
€ 133,00
Voordeligst€ 174,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/37/28/c1/1755038605/3614274397253_Front.png?ts=1755038605)
Lancôme La Vie est Belle Vanille Nude
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 174,00
| Artikel | Lancôme La Vie est Belle Vanille Nude Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | La Vie est Belle Vanille Nude |
| EAN | 3614274397253 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 174,00 per 100 ml |