€ 90,00
€ 133,00
Voordeligst€ 174,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/ee/56/2f/1755038531/3614274397239_Front.png?ts=1755038531)
Lancôme La Vie est Belle Vanille Nude
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 90,00
| Artikel | Lancôme La Vie est Belle Vanille Nude Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | La Vie est Belle Vanille Nude |
| EAN | 3614274397239 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 300,00 per 100 ml |