Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow
Foundation - 30 ml
Foundation - 30 ml
€ 61,00
| Artikel | Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Foundation 230W |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Teint Idole Ultra Wear Care & Glow |
| Kleur | 230W |
| EAN | 3614273675901 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Foundation |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 203,33 per 100 ml |