-20%
€ 62,40
Adviesprijs € 78,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Laura Biagiotti Laura
Eau de Toilette - 75 ml
Eau de Toilette - 75 ml
€ 62,40
| Artikel | Laura Biagiotti Laura Eau de Toilette 75 ml |
| Merk | Laura Biagiotti |
| Collectie | Laura |
| EAN | 8011530001148 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 83,20 per 100 ml |