€ 24,00
€ 36,00
Voordeligst€ 47,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Liu Jo Lovers Man
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 36,00
| Artikel | Liu Jo Lovers Man Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Liu Jo |
| Collectie | Lovers Man |
| EAN | 0810876034968 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 72,00 per 100 ml |