€ 49,50
€ 76,00
Voordeligst€ 98,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Liu Jo Signature
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 49,50
| Artikel | Liu Jo Signature Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Liu Jo |
| Collectie | Signature |
| EAN | 0810876035071 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 165,00 per 100 ml |