Living Proof
Restore
Shampoo - 236 ml
€ 16,00
Voordeligst€ 34,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e9/23/8e/1754632443/0840216935907.png?ts=1754632443)
Living Proof Restore
Shampoo - 236 ml
Shampoo - 236 ml
€ 34,00
| Artikel | Living Proof Restore Shampoo 236 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Restore |
| EAN | 0840216935907 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 236 ml |
| Prijs per eenheid | € 14,41 per 100 ml |