€ 70,00
€ 96,00
Voordeligst€ 126,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Daisy Dream
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 70,00
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Dream Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Daisy Dream |
| EAN | 3607349764326 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 233,33 per 100 ml |