€ 72,00
Voordeligst€ 104,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 72,00
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Daisy Eau So Fresh |
| EAN | 3614229159073 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 240,00 per 100 ml |