€ 70,00
Voordeligst€ 96,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 70,00
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Daisy Love Eau So Sweet |
| EAN | 3614227372290 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Muskus, Framboos, Iris, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 233,33 per 100 ml |