€ 80,00
€ 120,00
Voordeligst€ 160,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh
Eau de Parfum - 125 ml
Eau de Parfum - 125 ml
€ 160,00
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh Eau de Parfum 125 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Daisy Ever So Fresh |
| EAN | 3616303423858 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 125 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Rozenwater, Kasjmierhout |
| Prijs per eenheid | € 128,00 per 100 ml |