Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Daisy Glow
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 96,00
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Glow Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Daisy Glow |
| EAN | 3616305817631 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 192,00 per 100 ml |