€ 104,00
Voordeligst€ 139,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Perfect
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 139,00
| Artikel | Marc Jacobs Perfect Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Perfect |
| EAN | 3616303461881 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Roze peper, Narcis, Ceder virginia |
| Prijs per eenheid | € 139,00 per 100 ml |