Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Perfect
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 69,00
| Artikel | Marc Jacobs Perfect Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Perfect |
| EAN | 3616303461867 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Roze peper, Ceder, Narcis |
| Prijs per eenheid | € 230,00 per 100 ml |