€ 84,00
€ 127,00
Voordeligst€ 165,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Perfect Intense
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 127,00
| Artikel | Marc Jacobs Perfect Intense Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Perfect Intense |
| EAN | 3616302780037 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Roze peper, Amandel, Grapefruit, Narcis, Jasmijn sambac, Kasjmier, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 254,00 per 100 ml |