€ 36,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marlies Möller Colour
Conditioner - Gevoelige huid, Normale huid - 200 ml
Conditioner - Gevoelige huid, Normale huid - 200 ml
€ 36,50
| Artikel | Marlies Möller Colour Conditioner 200 ml |
| Merk | Marlies Möller |
| Collectie | Colour |
| EAN | 9007867210123 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Conditioner |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Normale huid |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 18,25 per 100 ml |