€ 29,75
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marlies Möller Colour
Shampoo - Gevoelige huid, Normale huid - 200 ml
Shampoo - Gevoelige huid, Normale huid - 200 ml
€ 29,75
| Artikel | Marlies Möller Colour Shampoo 200 ml |
| Merk | Marlies Möller |
| Collectie | Colour |
| EAN | 9007867210116 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Shampoo |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Normale huid |
| Prijs per eenheid | € 14,88 per 100 ml |