€ 75,00
€ 99,00
Voordeligst€ 125,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Michael Kors Pour Femme Absolu
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 99,00
| Artikel | Michael Kors Pour Femme Absolu Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Michael Kors |
| Collectie | Pour Femme Absolu |
| EAN | 0850059827093 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 198,00 per 100 ml |