€ 69,00
€ 92,00
Voordeligst€ 119,00
Gratis verzending vanaf € 450,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Michael Kors Pour Homme
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 119,00
| Artikel | Michael Kors Pour Homme Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Michael Kors |
| Collectie | Pour Homme |
| EAN | 0850049716178 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Verstuiver |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 119,00 per 100 ml |