-20%
€ 78,40
Adviesprijs € 98,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Legend Blue
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 78,40
| Artikel | Montblanc Legend Blue Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Legend Blue |
| EAN | 3386460144230 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 78,40 per 100 ml |